Перероблені СУшки ♻️

Су-24М (RF-93798, 48 «синій»)

4 грудня 2022 під Бахмутом виявлені уламки Су-24М (RF-93798, 48 «синій»). Цих літаків було випущено орієнтовно 1400шт і у 1997 році їх ціна складала 25 мільйонів доларів.

Illustration
Illustration

Батальйон OPFOR, якому ми допомагаємо завдяки вам, перебував у час збиття у Кліщіївці. Тож хлопці змогли прислати нам багато частин орчої СУшки.

Ми вирішили потішити наших ТОП донатерів, тому виготовити 3 види брелків, монети та літачки (які негативно злітають). Сплав, з якого він виготовлений, дуже специфічний, цей метал нереально вирівняти.

Для виготовлення сувенірів використали крило літака, та інші деталі. Ми намагались зберегти автентичність, тому залишили оригінальну фарбу та нерівності на брелках, нанесли на них координати падіння, додаткову інформацію та надали їм красивої форми.

Захоплива історія "негативного взльоту"

Борт RF 93798 належав до 11-го змішаного авіаційного полку з місцем базування на аеродромі Мариновка біля Волгограда. Поруч зі збитим літаком знайшли шолом одного з льотчиків, на якому було прізвище “Редькин”.

Інформації про збитий в тому ж районі російський літак, не оприлюднювала жодна зі сторін, тим більше про те, що українці «приземлили» ще бомбардувальник Су-24. Але вже за кілька днів російська пропаганда почала активно розповідати про «героїзм вагнерівців» і «подвиг льотчиків», який порівняла з «вогняним тараном Гастелло».

У ЗМІ з’явились імена членів екіпажу, а також «подробиці» їхньої загибелі. Російські медіа заявили, що бомбардувальник належав не ВКС рф, а ПВК «Вагнер».

Його пілотували не військовослужбовці, а найманці, до того ж імена командира екіпажу — Антонов Олександр Сергійович, а штурмана — Нікишин Володимир Миколайович. Тобто, звідки в уламках збитого літака з’явився авіаційний шолом із написом «Редькін» — невідомо.

Роспропаганда їхню загибель робить героїчною і легендарною..

2 грудня під час виконання екіпажем бойового завдання в районі Кліщіївки почала різко змінюватись наземна обстановка.
Противник (тобто ЗСУ. — Авт.) спробував бронетанковий прорив, через що виникла серйозна загроза втрати зайнятих „вагнерівцями“ позицій.

Екіпаж Су-24 мав завдавати удару по бронетанковій колоні українців. Для цього потрібно було залетіти на декілька кілометрів за лінію зіткнення. При розвороті на бойовий курс по літаку було завдано удару з ПЗРК. Спостерігачі побачили, що він запалав у повітрі та почав зниження в район колони противника. З палаючого Су-24М у радіоефірі пролунала фраза „Зустрічайте, суки, Папу…“ і через 5-7 секунд літак врізався у скупчення бронетехніки ЗСУ...

НОВИНИ З БОЛОТА

А от як воно було насправді

В яке «скупчення бронетехніки ЗСУ» врізався Су-24, видно по фото і відео з місця його падіння:
- на них немає жодної дороги, по якій могла йти колона бронетехніки
- жодної згорілої машини
- жодних слідів займання чогось на землі.
- на місці падіння є чимало уламків самого літака і різних інших предметів (авіашоломи, рація, аптечка. — Авт.), яких після потужного вибуху не мало там бути
- де вирва від того ж вибуху? Чи після «врізання в колону» вибуху не було?

Ну і як "папу" зустріли можете побачити на відео та фото �

Що ми маємо

Ось що в нас з цього вийшло. Нам здається результат дуже крутий. А як вам?

Зараз - це частинка історії. Історії нашої визвольної бородьби. Історії творення нової України.
Історії, яка відбувається на наших очах. Історії про те, що хто з мечем на нашу землю прийде - той від меча і загине.

Illustration

Брелок "Крило 200"

Illustration

Брелок "Сльоза орка"

Illustration

Брелок «Надгробок окупанта»

Illustration

Арт «Перероблено в Україні»

Illustration

Монета «Перемога України»

Ми дуже старалися зробити для вас дійсно щось круте, на гравіювання однієї монети йшло близько пів години.
Це дійсно лімітована колекція і всі отримані кошти, як завжди, підуть на те, щоб робити побільше хороших руських, та хороших руських літаків.
Разом до перемоги.
Слава Україні, Слава ЗСУ та Слава Нашим Героям!

Made with