Image placeholder

142M Himars

що вже ніколи не полетить...

 • Illustration

  Уламки знайдено

  49.073934 37.313959

 • Illustration

  Хто приземлив

  93 ОМБр «Холодний Яр»

 • Illustration

  Період

  жовтень 2022

Я вже мабуть раз 5-й ту історію розказую😂. То кришки із Запорізького напрямку, то ще здається було до Харківської операції, виходи були десь по Токмаку або навіть по Мелітополю
Єдина історія з того, яку він сказав - те, що ці кришки його побратим пів дня по посадкам шукав, бо розлетілися як пір'я
25 жовтня 2022, підняв архів
Ну, 25 знайшли, тобто виходи були 23-24

13 червня 2022 року на офіційній сторінці 93 ОМБр «Холодний Яр»зʼявилась новина про збиття ворожого гвинтокрила КА-52 Алігатор:

Сьогодні після обіду на Ізюмському напрямку, що на Харківщині, зенітно-ракетний дивізіон холодноярців знищив бойовий вертоліт Ка-52 російських загарбників. Гелікоптер впав на тимчасово окуповану територію між населеними пунктами Сулигівка та Довгеньке.

Завдячуючи зусиллям холодноярської бригади рашистів поменшало в українському небі.

Гелікоптер впав на тимчасово захоплену територію між населеними пунктами Сулигівка та Довгеньке.

Підтвердження

Що ми маємо

Ось що в нас з цього вийшло. Нам здається результат дуже крутий. А як вам?
Зараз - це частинка історії. Історії нашої визвольної бородьби. Історії творення нової України.Історії, яка відбувається на наших очах. Історії про те, що хто з мечем на нашу землю прийде - той від меча і загине.

Ми дуже старалися зробити для вас дійсно щось крутеЦе дійсно лімітована колекція і всі отримані кошти, як завжди, підуть на те, щоб робити побільше хороших руських, та хороших руських літаків.
Разом до перемоги.
Слава Україні, Слава ЗСУ та Слава Нашим Героям!!! ��🇦

Made with